На Волині майданівцю хочуть “зменшити” тяжкість травм

news

У справі волинського майданівця Олександра Приступи можуть перекваліфікувати травми із середньої тяжкості на легку. Повідомляє “Вголос”.

Чоловік ледь вижив після того, як його побили «беркутівці» на Майдані у лютому 2014 року.

За словами Приступи, він почав збирати документи необхідні для загального реєстру постраждалих на Майдані. Цей реєстр створюється з метою надання урядом допомоги постраждалим на Майдані.

В лютому 2014 року Олександр Приступа був жорстоко побитий «беркутівцями», які навіть вистрілили йому в ногу, бо думали, що він уже мертвий.

«Перелом фаланги пальця, струс мозку, кульове поранення, рвані рани обличчя і багаточисленні забої по всьому тіло – ось що я отримав на Майдані. Кулю з тіла вийняли київські лікарі, тому у Володимир-Волинській лікарні цей момент вже не фіксували, але повідомили, що мої травми належать до середнього ступеня тяжкості. Нещодавно, коли я розпочав збір необхідних документів, то місцевий судмедексперт повідомив мені, що у заключенні вказано, що мої травми легкого ступеня. Я просто не розумію як таке може бути», –обурюється майданівець і готується відстоювати свої права.

Також майданівець додав, що у такій же ситуації опинився і ще один волинянин постраждалий на Майдані Пантелій Тихонюк.

0 Комментариев