На Волині кількість випадків захворювання на кір за останній тиждень збільшилась на 15%

news

Мешканці Волині продовжують хворіти кором. Кількість випадків захворювання за останній тиждень збільшилась на 15% і становить 39 проти 34 попереднього тижня. Найбільша кількість захворілих зафіксовано у Ратнівському районі (13 осіб), Ковельському районі – (10 осіб), Горохівському районі (5 осіб) та Луцькому районі (3 особи). В інших районах області реєструється по 1 – 2  випадки кору, – повідомляє Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

67% від усіх захворілих складають діти віком до 17 років (26 осіб), шестеро із котрих – це діти до 1 року. Найбільш ураженою виявились вікова група від 1 до 9 років – 54% від усіх дітей, котрі звернулись за медичною допомогою. Серед 13 захворілих дорослих осіб, основна частина – це молоді люди віком 18 – 25 років. Проте, серед постраждалих хвора, котрій 42 роки. Відсоток госпіталізованих збільшився  і становить 77%  від усіх хто звернувся до закладів охорони здоров’я, проти 47%  минулого тижня.

Спалахів кору в організованих колективах немає. Залишається діючим спалах кору в побуті в Ковельському районі с. Доротище, де захворіло 6 дітей віком від 2 місяців до 16 років.

З початку року кількість хворих на кір в області збільшилась до 1078 осіб.За цей же період в Україні захворіло понад 24 тисячі, від ускладнень цієї хвороби померло дванадцять: восьмеро дітей та четверо дорослих.

0 Комментариев