На Волині хочуть приватизувати «Бужанську» шахту

news

Про це йшлося вчора, 8 лютого, під час оперативної наради під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, під час якої учасники обговорили управлінську діяльність регіонального відділення Фонду державного майна України по Волинській області, проблеми і перспективи організації його роботи. Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Директор регіонального відділення держмайна Тетяна Маслечко розповіла про основні аспекти його діяльності у 2015 році.

– Регіональне відділення Фонду державного майна України по Волинській області реалізує державну політику у сфері приватизації, оренди, оцінки, використання та відчуження державного майна, управління об’єктами державної власності, у тому числі корпоративними правами держави щодо об’єктів державної власності, що належать до сфери його управління, – зазначила керівник відділення. – Структура регіонального відділення складається із 26 чоловік: керівництво відділення – 3 особи та 7 структурних підрозділів. За результатами роботи регіонального відділення у 2015 році до державного бюджету від приватизації об’єктів державної власності груп А, Д та Ж перераховано 2 млн. 363 тис грн.

Окрім цього, як зауважила Тетяна Маслечко, робота регіонального відділення у 2015 році була зосереджена  в напрямку управління об’єктами державної власності, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств,  але перебувають у них на  балансі.

– У 2016 році регіональним відділенням розпочнеться робота по підготовці «Шахти «Бужанська» державного підприємства «Волиньвугілля» до приватизації, – розповіла Тетяна Богданівна. – Також звертаюся до голів районних державних адміністрацій вчасно подати регіональному відділенню держмайна по Волинській області відомості про наявне державне майно, позаяк цю роботу потрібно завершити до 1 квітня 2016 року.

З цього приводу голова облдержадміністрації рекомендував керівництву регіонального відділення Державного майна в області долучити питання реалізації державної майнової політики до порядку денного навчання голів районних державних адміністрацій. Також Володимир Гунчик поцікавився у  Тетяни Маслечко питанням передачі державного підприємства «Волиньторф» у комунальну власність.

– Уже є позитивне розуміння депутатів обласної ради щодо вирішення даного питання, яке стосується насамперед енергетичної безпеки та самостійності області. Розпочинайте вивчати це питання, ознайомтеся із напрацюваннями, які уже наявні в профільного заступника голови облдержадміністрації та відповідних структурних підрозділах,звернувся Володимир Петрович до Тетяни Богданівни. –  Передача «Волиньторфу» у комунальну власність –питання не п’яти хвилин, але своїми діями ми повинні спонукати центральні органи влади до активніших дій в цьому напрямку.

Окрім цього, до Тетяни Маслечко звернулися представники районів та міст з приводу затримки видачі довідок про реєстрацію державного майна. За її словами, доступ до реєстру майна державної власності у Фонді держмайна України закритий.

– Саме це і є основною причиною, яка перешкоджає оперативній видачі довідок про реєстр державного майна, – зазначила керівник регіонального відділення.

З цього приводу Володимир Гунчик зауважив, що доступ до переліку майна державної власності має бути відкритий для регіональних відділень.

– Рекомендую це питання ретельно опрацювати та підготувати відповідне звернення до керівника Фонду державного майна України щодо надання доступу регіональним відділенням до такого реєстру. Це сприятиме прозорості та ефективності роботи в майбутньому.

0 Комментариев