На Волині дошкільнята спробували себе у ролі рятувальників. ФОТО

news

Малечу з дитинства варто навчати прописних істин, особливо якщо це стосується власної безпеки. Тож для ознайомлення дітей з пожежно-рятувальною справою та закріплення елементарних правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності рятувальники завітали до вихованців дитячого садочку у шахтарському місті Нововолинську.

Про це повідомляє У ДСНС України у Волинській області.

14 листопада рятувальники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Нововолинська  у рамках місячника «Тиждень безпеки життєдіяльності» провели показові заняття для діток дошкільного навчального закладу №6.

Проста, адаптована для  малят,  теорія та обов’язкова навчальна евакуація із садочка передбачала, що попереду буде захоплююче дійство. Так і сталося – на подвір’ї  малят чекав справжнісінький пожежний автомобіль!

Вогнеборці продемонстрували дітям пожежний автомобіль, пожежно-технічне обладнання, навели приклади його використання в роботі та продемонстрували способи застосування даного обладнання.

Також дітлахи охоче приміряли на себе бойову каску та спробували себе у ролі рятувальників – за допомогою пожежного ствола  та дорослих намагалися загасити умовну пожежу.

0 Комментариев