На Волині дітей з особливими потребами вчили захищатись

news

Вчора у Локачинському районі рятувальники навчали особливих дітей основ цивільного захисту. Про це інформує офіційний сайт УДСНС України у Волинській області.

У спеціалізованій школі-інтернаті для дітей з особливими потребами у селі Затурці Локачинського району Волинської області відбулася виховна година з безпеки життєдіяльності та основ цивільного захисту. Захід, до якого долучилися рятувальники місцевого підрозділу ДСНС, відбувся під гаслом «Вчимося захищатися від небезпеки».

У максимально доступній для дітей формі співробітники ДСНС розповіли про фактори оточуючого середовища, небезпечні для людини. Зокрема йшлося про неприпустимість розваг з відкритим вогнем – сірниками, запальничками тощо. Рятувальники наголосили, що зазвичай саме людська необачність стає причиною пожежі, тож закликали дітей бути максимально обережними.

Під час виховного заходу працівники Служби «101» особливу увагу приділили проблемі безпечної поведінки у громадських місцях, пояснили, як діяти у випадку терористичної загрози, а також за умов, наближених до воєнних. Вони детально окреслили алгоритм поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

На завершення виховної години школярі переглянули навчальні відеоролики з правил безпеки та отримали пам’ятки та листівки, щоб іще раз на дозвіллі переглянути важливу та корисну інформацію.

0 Комментариев