На Волині чоловік зберігав півтора місяця труп матері у ванні

news

Страхітливу історію розслідує нововолинська міліція. Чоловік віком 43 роки півтора місяця тримав у ванні тіло матері, накрите покривалом і закидане шматтям. Аби забити трупний сморід, зачинив двері і пофарбував їх.

Про подробиці цього випадку повідомляє Нововолинськ діловий з посиланням на слова першого заступника начальника МВ УМВС Юрія Душного.

Сталося це у Шахтарському мікрорайоні Нововолинська, в будинку №22. Квартира розташована на першому поверсі.

Жінка 1954 р.н. повісилась над своїм ліжком. Чи не довів син її до самогубства — слідство з’ясовує. У міліцію зі скаргами вона ніколи не зверталась.

Син пиячить, вештається по смітниках. Материну пенсію за останній місяць не пропив із дуже простої причини: кошти надходили на банківську картку, а коду він не знав.

Пояснив міліціонерам, що дуже злякався, побачивши матір повішеною. Сам був тоді у стані сильного сп’яніння, сховав тіло у ванні, а далі практично з запою не виходив. Однак двері пофарбував…

Сусіди нічого не підозрювали. Запідозрила племінниця. Вона прийшла до тітки, яку давно не бачила, а родич не зміг пояснити, де мати, куди і чому вона зникла так надовго. Тоді племінниця й звернулась до міліції.

0 Комментариев