На Волині близнята та двійнята демонстрували свої таланти

news

Близнята та двійнята  – це феномен, що дивує та заворожує оточуючих. Вони однакові та різні водночас. Аби познайомити таких надзвичайних людей між собою, на Волині відбувся перший обласний фестиваль – «Схожі на всіх і не схожі ні на кого».

Про це повідомляє ВОДТРК.

«Цей конкурс відбувається вперше як обласний, минулий рік ми проводили наш міський конкурс близнят, наступного року плануємо зробити на західний регіон. Дай боже, все буде добре, закінчиться війна і ми дамо нашим близнятам себе реалізувати, показати свої здібності», –  розповів співорганізатор Сергій Скулинець.

«Двійнята і близнята – це вже унікальне явище в природі, а тим більше маленькі безпосередні діти, коли вони співають, танцюють чи творять щось своїми руками то це дуже гарно і захоплююче», – додала директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Оксана Дідик.

19 пар двійнят і близнят — учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, продемонстрували творчість, вдало доповнюючи один одного. Незважаючи на таку феноменальну схожість, кожен із них – особистість, не схожа ні на кого. Із самого дитинства близнюки та двійнята не лише доповнюють, але й конкурують один з одним, прагнуть досконалості і, як підтвердив фестиваль, це їм, безперечно, вдається.

0 Комментариев