На Волині безкоштовно пролікували дочку бійця

news

Однорічну доньку волинського бійця безкоштовно пролікували.

Про це інформують у Спілці воїнів АТО.

Матір дівчинки Ткачук Олена звернулася до Спілки Воїнів АТО з проханням допомогти пролікувати її однорічну донечку Марійку. Для лікування дитині потрібні були дороговартісні ліки «Аріс».

У дівчинки знайшли менінгококову інфекцію і поставили діагноз менінгіт — запалення м’якої мозкової оболонки, що покриває головний та спинний мозок.

Батько дівчинки Володимир Холевінський воював на Сході України. Вони з дружиною мають багатодітну сім’ю – виховують чотири дівчинки: Олександру, Сніжанну, Ірину та найменшу – Марійку. Тож купити дорогий препарат самостійно не змогли.

Після звернення голови Спілки Воїнів АТО до Петра Гайдучика, головного лікаря Волинської інфекційної обласної лікарні, дитині надали безоплатне лікування.

8-ого червня її було виписано з одуженням, після завершення курсу лікування. Дівчинка отримувала лікарняні препарати дезінтосикаційної та гормотерапії, вітаміни та антибіотики. 15-ого червня Марійка відсвяткувала свій перший день народження.

Голова Спілки Воїнів АТО Олег Твердохліб, висловлює вдячність головному лікарю та закликає учасників АТО звертатися до спілки при виникненні проблем, які вони не можуть самостійно вирішити:
«Ми вдячні за таке ставлення до учасників АТО та їхніх дітей і зробимо все, щоб допомогти тим, хто до нас звертається».

0 Комментариев