На Волині активізувалися телефонні шахраї, які діють за схемою “ваш родич у поліції”

news

Прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків нібито від працівників поліції чи прокуратури, які повідомляють що близький родич абонента вчинив ДТП чи інше кримінальне правопорушення й, аби залагодити справу з потерпілими та правоохоронцями, необхідно перевести якусь суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі, яка під’їде у конкретне місце, – повідомляє прес-служба прокуратури області.

 

Схема шахрайства не нова, проте лише упродовж останньої доби троє волинян, мешканці Луцька та Луцького району,потерпіли від таких дій зловмисників, заплативши їм за  “послуги” 175 тис. грн.

Прокурори звертаються до краян із проханням у випадку отримання таких телефонних дзвінків в жодному разі не надсилати і не передавати коштів шахраям та обов’язково звертатися із заявами про відомі їм факти таких дій у правоохоронні органи.

І ще варто пам’ятати, що погодившись таким чином “вирішувати” ситуацію, ви стаєте учасником злочину, адже за надання неправомірної вигоди передбачено кримінальну відповідальність.

0 Комментариев