На Волинь з офіційним візитом завітав Посол Естонської республіки

news

Про децентралізацію в Україні, трудову міграцію і співпрацю спілкувалися голова облдержадміністрації Олександр Савченко та Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської республіки в Україні Герт Антсу,  сьогодні, 8 червня 2018 року, – повідомляють на сайті Волинської ОДА.

 

-Сама по собі Волинь чудова. Тут легко працювати, поки не спілкуєшся з високопоставленими чиновниками, – розпочав розмову Олександр Ілліч.

Розповідав іноземцю і про переваги децентралізації, і про техучилища і про інвестиції. Зокрема Герт Антсу поцікавився чи вистачає людей, які працюють. Адже Волинь – прикордонна область і чимала частка населення – заробітчани.

-От у нас за останніх три роки більше людей приїхали, ніж від’їхали. Це означає, що не лише естонці повертаються, а й іноземці до нас їдуть, – зауважив Герт Антсу.

Голова ОДА запевнив, що проблема не катастрофічна, бо рівень життя в області – зростає. Зокрема, через реформу децентралізації, адже завдяки їй кошти залишаються на місцях. Також Олександр Савченко зауважив, що Естонія – найменш русифікована країна та з величезним патріотичним потенціалом. Саме завдяки цьому співпраця з Волинню лише набиратиме обертів.

Обговорили і проект з розвитку співробітництва «Досвід Естонії – на підтримку реформи професійної освіти в Україні». Попередні результати співпраці – 5 проектів нових навчальних програм з професій: «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Електрогазозварник», «Штукатур», «Кухар», «Перукар».

Насамкінець, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області запросив Посла Естонської Республіки відвідувати Волинь не тільки з офіційними візитами та запевнив, що тут його завжди чекатиме оптимізм, усміхнені люди та теплий прийом.

0 Комментариев