На Волинь привезли тіло загиблого на сході України бійця Андрія Волоса

news

Колона з численних автомобілів зустріла тіло полеглого від кулі снайпера бійця 24-ї бригади Андрія Волоса. Від Цуманського перехрестя колона вирушула до Луцька, – пише Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Тіло загиблого героя зустріли 1 липня близько 7:00.

28 червня на сході від від кулі снайпера  загинув випускник луцької школи-інтернату, військовий 24 бригади Андрій Волос. Загиблий 22-річний Герой лише з дев’ятої спроби потрапив до лав ЗСУ, аби захищати Україну від російської агресії на сході. У хлопця, який в 19-річному віці пішов на фронтзалишилась важкохвора мама і вагітна дружина. У Луцьку у зв’язку з втратою скасували святкування Дня молоді.

Зустрічати бійця приїхали волонтери «Автомайдану», ВЦ «Серце патріота», керівник Спілки воїнів АТО Волині Олександр Серватович, який є хрещеним батьком загиблого, друзі та знайомі загиблого. Волонтери обговорили напружену ситуацію на сході нашої країни, а також наголошували, що обстріли відбуваються регулярно, а українським військовим командування не дає можливості дати відсіч.

Згодом колона у супроводі патрульної поліції вирушила від Цуманського посту до Луцька, проїхала вулицею Рівненською та проспектом Волі. О 8:00 тіло 22-річного Андрія Волоса привезуть у центр міста, де відбудеться молебень та прощання в Нижньому храмі Свято-Троїцького собору.

Варто зазначити, що більшу частину життя Андрій прожив у Луцьку, тому друзі пропонували, аби його поховали на Алеї почесних поховань кладовища в селі Гаразджа. Проте мама Героя наполягла, щоб сина поховали саме в селі Омельному Ківерцівського району, де вона живе, тож близько 11:00 відбудеться виїзд колоною в напрямку села.

0 Комментариев