На Волинь можуть завітати Президенти України та Польщі

news

Президент Польщі Анджей Дуда і Президент України Петро Порошенко приїдуть до Луцька, аби взяти участь у заходах, приурочених до 75-ої річниці Волинської трагедії, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах.

 

Інформація про ймовірний приїзд Анджея Дуди з’явилась ще близько тижня тому, проте нещодавно стало відомо, що до Луцька також прибуде і Петро Порошенко.

Планується, що глави держав візьмуть участь у жалобній месі 9 липня. Відповідно до попередньої інформації, Петро Порошенко також відвідає месу, приурочену до річниці трагедії, в одному з міст Польщі.

Тимчасовий виконувач обов’язків керівника відділу інформаційної політики Волинської ОДА Каріна Мариневич повідомила, що наразі жодної офіційної інформації про те, чи дійсно президент України прибуде до Луцька, немає.

«Як тільки з’явиться офіційна інформація, ми про це повідомимо у звичному порядку», – зазначила Каріна Мариневич.

Нагадаємо, востаннє президент Польщі був на Волині 5 років тому. Тоді Броніслав Коморовський брав участь у жалобній месі, приуроченій до 70-ої річниці Волинської трагедії.

0 Комментариев