На що скаржилися лучани за останні два тижні

news

На відсутність тепла, світла та маршруток далі продовжують нарікати лучани.

Про це йшлося вчора, 14 листопада, під час засідання оперативної наради у міськраді.

Директор департаменту «Центра надання адміністративних послуг» Лариса Карп’як розповіла, що з 30 жовтня до 12 листопада 2017 року надійшло 1344 телефонних звернення, із них 25 % – це звернення інформаційно-консультативного характеру. Серед найактуальніших питань – це звернення щодо житлово-комунальної сфери Луцька, зокрема 486 телефонних дзвінків.

Найбільше лучан турбував ремонт пішохідних тротуарів, дорожнього покриття, нанесення розмітки тощо. Просили прибрати опале листя, зрізати поламане гілля, зробити накриття контейнерів. Просили також знести закинуті аварійні будівлі, зокрема, на вулиці Стрілецькій, 17, Сурікова, 2.

Ряд звернень щодо налагодження теплопостачання у будинки на Соборності, 37а; Кравчука, 2; Кравчука, 4; Кравчука, 40, Молоді, 11; Гордіюк, 48 тощо. Загалом надійшло 163 звернення. Упродовж звітного періоду виникали пориви на тепломережах, тому було припинено опалення в квартирах за окремими адресами. Внаслідок проведення аварійно-ремонтних робіт були зупиненні котельні на декількох вулицях. Це призвело до тимчасової відсутності гарячої води та опалення в помешканнях лучан.

162 звернення стосувалися відсутності електроенергії в житлових будинках та квартирах. Ці проблеми були викликані як плановими відключеннями, так і аварійними. Нарікали також на освітлення прибудинкових територій. Лариса Карп’як наголосила, що за цей період було освітлено ряд вулиць, зокрема Ковпака, 15; Шота-Руставелі, 9; Рівненська, 125, Профспілкова, Градний Узвіз, але на контролі ще залишаються ще ряд вулиць, це Дубнівська, 64, 109, 113; Шопена, 13, 15; алея в парку на вулиці Карбишева, Волі, 8; Кравчука, 5, 9 тощо.

Також лучани повідомляли про відкриті колодязі зливової каналізації, продовжують нарікати стосовно зупинки ліфтів, щодо роботи маршрутних автобусів, а зокрема, на відсутність рейсів у ранкові та вечірні години, на великий інтервал руху, недотримання графіків, некоректну поведінку водіїв, неприбрані автобуси.

0 Комментариев