На що скаржилися лучани упродовж двох тижнів

news

Упродовж двох тижнів до міськради надійшло понад тисячу звернень від лучан. Скаржилися знову на нечистоти, маршрутки, відсутність гарячої води тощо.

Про це йшлося сьогодні, 25 липня, під час оперативної наради у міськраді.

Директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як повідомила, що з 10 до 23 липня 2017 року в групу оперативного реагування надійшло 1163 телефонні звернення.

Найбільша кількість звернень, 170 дзвінків, стосувалися житлово-комунальної сфери. Просили заасфальтувати дорогу на вулиці Сосюри, Загородня, проспект Відродження, 55; виконати ремонт прибудинкової території на вулиці Львівська, 73-73а; відремонтувати проїзджу частину на вулиці Володимирська, 23, на пішохідному тротуарі на проспекті Грушевського, 27-29; нанести дорожню розмітку на вулиці Бенделіані. Під час сильних злив надходили численні повідомлення про затоплення дощовою водою підвалів будинків тощо. Зверталися мешканці і щодо відсутності освітлення на сходових клітках в будинку, ремонту покрівлі в будинках.

Складна ситуація виникла з відновленням електропостачання після негоди 21 липня. Під час зливи затопило РП-9 на території Луцької міської клінічної лікарні та ТП на вулиці Вороніхіна кут князів Острозьких. Упродовж кількох годин без електроенергії залишалися мешканці проспекту Молоді, Відродження, вулиці Мазепи, Софії Ковалевської, Захарова, Січова, Космонавтів, а жителі приватних будинків на вулиці Християнська, Вороніхіна, Глієра, Сковороди, Ринок, Князів Острозьких були без світла упродовж доби.

До КП «Луцькводоканал» надійшло 150 звернень. Така велика кількість дзвінків була викликана зупинкою Дубнівської насосної станції, яка була спричинена негодою 11 липня, внаслідок чого без водопостачання залишались протягом кількох годин мешканці значної частини міста.

Щодо роботи ДКП «Луцьктепло» надійшло 123 дзвінка. З 10 до 12 липня у зв’язку із заборгованістю обмежили газопостачання на котельні міста. крім цього внаслідок проведення аварійно-ремонтних робіт були зупинені бойлерні на вулиці Федорова, 4а; Декабристів, 29; Гордіюк, 43; проспект Соборності, 24, 44. Це призвело до тимчасової відсутності гарячої та холодної води в помешканнях лучан.

Також зверталися стосовно налагодження зовнішнього освітлення вулиць та прибудинкових територій, несвоєчасний вивіз твердих побутових відходів та прибирання біля контейнерів, просили почистити зливову каналізацію та встановити решітки на колодязі зливової каналізації. Скаржилися і через зупинку ліфтів, безпритульних собак, витоки газу, порушення правил благоустрою, стихійної торгівлі, голосного звучання музики у закладах, паркування транспорту на газонах тощо.

Продовжують нарікати на запах нечистот в повітрі, роботу маршрутних засобів, зокрема на відсутність рейсів, великий інтервал та недотримання графіків руху, поведінку водіїв, порушення ними правил дорожнього руху та вимкнення навігаторів, занедбаний стан автобусів на маршрутах № 1, 2, 3, 12, 16, 18, 19, 23, 24, 25, 29, 31, 47. Скаржилися і на роботу тролейбусів.

За звітний період мешканці ініціювали 8 петицій, на 5 із яких триває збір підписів, а саме, щодо відміни заборони продажу алкогольних напоїв перед футбольним матчем, встановлення помітного інформативного вказівника розташування оглядового майданчика за адресою вулиця Гірна, 24, влаштування пішохідного переходу біля будинку № 19 на проспекті Грушевського, проведення ремонту частини автомобільної дороги на вулиці Карбишева, 2 (від вулиці Конякіна до кінцевої зупинки маршрутних таксі № 10 та № 11.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев