На Шацьких озерах створили особливе місце для закоханих

news

На озері Пісочне відкрили оновлений «Місток закоханих». Нове життя йому подарували майстер по металу санаторію Сергій Нехін і його команда, які і вдень, і вночі працювали не покладаючи рук, виготовляючи деталі перил, вишукані ліхтарі і клумби, повідомляє сайт Район.Шацьк

В перспективі, обіцяють встановити лавочки та провести світло до ліхтарів.

Перерізати символічну стрічку доручили поважній парі місцевих жителів, працівників санаторію: Степану Гнатовичу і Надії Савівні Цюп’яхам, котрі вже багато років в парі, виростили дітей і дочекалися внуків. Степан Гнатович пам’ятає, як будувався місток, тому йому було дуже приємно бачити його ошатним, а людей на ньому – щасливими і усміхненими.

Місток закоханих

Також цього дня молода пара, зареєстувала на містку свій шлюб, вчепила на перила замок – як символ вічного єднання двох сердець.

А ще молодята намочили в озерній воді весільний рушник і перев’язали ним руки. За народним повір’ям, рушник – символ злагоди, любові, краси, подружньої вірності, щасливої долі – стане оберегом їхньої молодої родини.

Місток закоханих

Творці “Містка закоханих” вірять, – якщо до замочка торкатися з гарними помислами іншим закоханим парам, це обов’язково допоможе зміцнити їхнє кохання і довести справу до весілля!

0 Комментариев