На Рівненській у Луцьку обмежать тимчасово рух

news

2 та 3 квітня 2020 року через проведення ремонтних робіт буде обмежено рух автотранспорту  по вулиці  Рівненська (від вулиці Задворецька до вулиці Купріна).  Таке повідомлення зробили на сайті Луцької міської ради.

Зокрема, у четвер, 2 квітня, з 8:00 год. до, орієнтовно, 18:00 год. буде перекрита проїжджа частина вздовж парних будинків вулиці Рівненська (від Київського майдану до автозаводу), виїзд з вулиці Авторемонтна та прилеглих територій.

У п’ятницю, 3 квітня, з 8:00 год. до, орієнтовно, 18:00 год. буде перекрита проїжджа частина вздовж непарних будинків вулиці Рівненська (від ЖК “Атлант” до приміщення податкової інспекції), виїзд з вулиці Задворецька та прилеглих територій.

Рух автотранспорту в обох напрямках буде організовано на смугах, протилежних тим, де будуть проводитись ремонтні роботи.
Просимо наперед спланувати час та маршрут руху Вашого автотранспорту.  Для довідки: ремонтні роботи здійснюються в рамках проєкту “Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма та Луцька”, який співфінансується Європейським Союзом через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Для оперативного отримання інформації підписуйтесь на сіті-бот “Назар”. Зробити це можна на сайті https://citybot.pro/citybot-nazar-luck зі смартфона, в якому встановлений Viber або Telegram

0 Комментариев