На ремонт дороги у Володимирі-Волинському держава виділить 5 мільйонів гривень

news

До народного депутата України Ігоря Гузя неодноразово зверталася Володимира-Волинська міська влада із проханням допомогти із фінансуванням ремонту дороги, що на вулиці Ковельській. Як результат,  Кабінет Міністрів України прийняв на розгляд пропозицію Ігоря Гузя щодо виділення коштів із держбюджету на ремонт цієї дороги.

Про це інформує прес-служба Ігоря Гузя.

За рахунок співфінансування із Державного, обласного та місцевого бюджетів уже запланували проведення ремонту вулиці Ковельська.

Служба автомобільних доріг у Волинській області повідомила, що Кабінет Міністрів України затвердив перелік доріг, які реставруватимуть за кошти із держбюджету. Отримали розпорядження №154-р від 14 березня 2016-го року УКРАВТОДОР у Волинській області напередодні, 30 березня. Серед переліку об’єктів,зокрема, є і вулиця Ковельська, що у Володимирі-Волинському, яка є дорогою державного значення.

Вулиця Ковельська пролягає через місто Володимир-Волинський, є частиною автодороги Т-03-02 «Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко-Козин», яку затвердили у розпорядженні Кабміну.

Довжина цієї дороги, якою щодня проїжджають безліч міських та іноземних автомобілів, сягає 2,2 кілометри. Для поточного ремонту цього об’єкту із Державного бюджету передбачено 5,2 мільйонів гривень. За рахунок співфінансування обласного та міського бюджетів також планують спрямувати 1,4 мільйонів гривень.

«На ремонт дороги по вулиці Ковельській у Володимирі-Волинському держава виділить 5 мільйонів гривень. Працюємо далі!» – зазначив народний депутат України Ігор Гузь.

Перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук повідомив, що «Служба автомобільних доріг в області зараз працює над розробкою проектно-кошторисної документації для ремонту дороги». Згодом відбудеться тендер. Після того, як УКРАВТОДОР у Волинській області проведе його, на вулиці Ковельська, що у місті Володимир-Волинський – розпочнеться ремонт.

За словами першого заступника міського голови, реконструкцію дороги планують розпочати уже влітку цього року.

0 Комментариев