На передову поїхали солодкі ялиночки від волинських діток

news

З міста Ківерці надіслали оригінальні подаруночки на Схід – ялинки з цукерок. Повідомляє Ківерцівський інформаційний портал.

Майстер-клас “Солодка новорічна ялинка – земляку з АТО” пройшов у районній дитячій бібліотеці у Ківерцях. Для учнів 5-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Ківерці (класний керівник О.В.Дембіцька) провела майстер-клас провідний бібліотекар РДБ Л.М.Бойчук.

   За допомогою картону, ножиць, скотчу, ялинкових прикрас та барвистих цукерок п’ятикласники виготовили новорічні подарунки нашим захисникам і написали їм колективного листа.

“Дорогий Захиснику!

Кожен із Вас – справжній Герой. Народний герой. Бо Ви захищаєте нашу Україну, націю, наш народ. Ви – готові віддати за нас, щоб ми могли спокійно вчитися, гратися, жити, малювати, читати улюблені книжки, найдорожче – своє життя.
Спасибі Вам. Ми гордимося Вами. Молимося за Вас. Повертайтеся здоровими, живими і з Перемогою. Ви всі – наша велика найдорожча родина. 
Діти-читачі районної дитячої бібліотеки м. Ківерці, Волинської області.”

Раніше діти виготовили святкові листівки з вітаннями з допомогою мистецтва “квілінг”. І все разом – і листівки, і ялинки надіслали 14 бригаді на Донбас, де воюють наші земляки.

0 Комментариев