На окуповану територію намагались провезти 5 сейфів з грошима. ВІДЕО

news

На лінії розмежування прикордонники Краматорського загону спільно з працівниками фіскальної служби виявили велику партію грошей. Перевезти її намагався українець, який прибув на виїзд до непідконтрольної території України в контрольний пункт в’їзду/виїзду “Зайцеве”. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.


Під час огляду авто прикордонний наряд помітив, що 42-річний житель Луганської області неабияк роздратований. Тому транспортний засіб було виведено із загального потоку і переміщено в місце для поглибленого огляду.

У ході перевірки в спинках задніх сидінь авто прикордонно-митна оглядова група виявила спеціально обладнані 5 металевих сейфів з валютними коштами всередині.Кожен сейф був замкнений на окремий ключ. Виявили сейфи тільки після того, як було демонтовано зовнішню обшивку, яка була щільно приклеєна.

Усього зі схованок дістали понад 98 тисяч доларів США, 6 млн рублів РФ, близько 15 банківських карток. Наразі оперативно-слідчою групою проводяться процесуальні слідчі дії, точна кількість іноземної валюти встановлюється.

Ще в одного громадянина України, який їхав на непідконтрольну територію, в цьому контрольному пункті виявлено в кишенях верхнього одягу 95 тисяч гривень.

Також вчора прикордонники Краматорського загону в пункті контролю “Мар’їнка” виявили 200 тисяч гривень, які були приховані під обшивкою важеля коробки передач автомобіля Skoda. Громадянина України здала нервова поведінка, після чого авто ретельно перевірили і виявили схованку. Громадянина з виявленими коштами передано представникам фіскальної служби.

Крім того, надійшла інформація, що прикордонники та співробітники фіскальної служби в КПВВ “Зайцеве” затримали упакований сотнями тисяч доларів і мільйонами російських рублів Nissan. Попередньо встановлено, що українець віз на підконтрольну сепаратистам територію 350 тисяч доларів і 5 мільйонів російських рублів.

0 Комментариев