На митному посту Ягодин вилучили музичну апаратуру майже на мільйон гривень

news

Волинські митники на посту Ягодин припинили намір перевізника ввезти без сплати податків товару на майже мільйон гривень, -йдеться у повідомленні на сайті ДФС Волині.

У пункті пропуску Ягодин з вантажівки у ході повного митного огляду із описом та перерахунком пакувальних місць вилучили музичну апаратуру, всього 176 шт навушників та плеєрів, вартістю 947,5  тис. гривень.

Встановлено, що на замовлення української компанії перевізник мав доставити з Любліна до Одеси електричну та побутову техніку, перелік якої водій подав у товаросупровідних документах до митного контролю.

Проте, крім зазначених у документах товарів, фактично у  причеп автомобіля було додатково завантажено вісім картонних коробок, де й містилась згадана апаратура. Водій зізнався, що вона належить йому особисто.

Через порушення митних правил навушники та плеєри вилучені на склад митниці до прийняття судом остаточного рішення про притягнення водія до відповідальності. Санкція статті 483 Митного Кодексу України за такі дії карає штрафом у повному розмірі прихованого товару та його конфіскацією.

0 Комментариев