На “Луцькводоканалі” буде традиційне освячення води

news

В день Богоявлення на КП «Луцькводоканал» відбудеться традиційне освячення води. Інформує прес-служба Луцької міської ради.

      Для комунального підприємства “Луцькводоканал” Свято Водохреща – це завжди особливе свято, адже 90 років фахівці підприємства працюють над тим, щоб у домівках лучан та жителів приміських сіл завжди була питна вода, а водно-каналізаційне господарство обласного центру було надійним і безпечним.  У ніч з 18 на 19 січня вода набуває цілющих властивостей і допомагає духовному очищенню та оновленню людини. А також головне цього дня не забути й самому очистити свої думки та вчинки. Задум церемонії водосвяття полягає в тому, щоб разом з освяченою водою Боже благословення ввійшло до кожної  оселі.

Тож продовжуючи багаторічну традицію, у вівторок, 19 січня, в день свята Богоявлення Господнього, на Дубнівському водозаборі КП «Луцькводоканал» відбудеться обряд освячення води, яка подається водопровідною мережею до осель лучан.

Святковий обряд освячення розпочнеться о 12.30 год. за адресою: м. Луцьк, вул. Дубніська, 26. Службу проведе Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Після таїнства освячення кожен бажаючий зможе набрати воду зі спеціально облаштованого колодязя, що розташований на території Дубнівського водозабору КП “Луцькводоканал”.

0 Комментариев