На кордоні з Україною і ЄС затримали більше десятка біженців з Афганістану, Сирії й Іраку

news

Прикордонники на Закарпатті виявили три факти перевезення нелегальних мігрантів з Близького Сходу в ЄС, передає УНН з посиланням на повідомлення Державної прикордонної служби України.

“В усіх випадках виявлені громадяни рухалися, до лінії державного кордону, щоб, ймовірно, в подальшому незаконним шляхом потрапити до країн ЄС”, – йдеться у повідомленні ДПСУ.

ДПСУ зафіксували три випадки.

“Так, на Закарпатті, на контрольному посту “Нижні Ворота”, прикордонники Мукачівського загону спільно із співробітниками МВС та ДФС зупинили автомобіль угорської реєстрації “Mercedes-Benz Vito” під керуванням громадянина Угорщини. У ході перевірки правоохоронці в салоні машини окрім водія, виявили ще 6 громадян Афганістану без документів”, – повідомили у ДПСУ про перший випадок.

Громадянин Угорщини сказав, що підібрав пасажирів по дорозі. Про те, що у них немає документів він нічого не знав.

Виявлених осіб прикордонники передали представникам відділу по боротьбі з незаконною міграцією УМВС України в Закарпатській області.

Інший випадок стався на ділянці відповідальності відділу “Лужанка” Мукачівського загону.

“Також на ділянці відповідальності відділу “Лужанка” Мукачівського загону, за інформацією оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, спільна міжвідомча група у складі співробітників Держприкордонслужби та УСБУ в Закарпатській області на автодорозі сполученням н.п. Берегово – н.п. Дідово, зупинила транспортний засіб “Volvo” польської реєстрації під керуванням громадянина України. В ході перевірки виявили 2 громадян Сирії та громадянина Іраку без документів, які знаходилися в салоні автівки”, – повідомили в ДПСУ.

Третій випадок стався під час здійснення перевірочних заходів на контрольному посту “Лазещина”, що на ділянці відповідальності відділу “Ділове” Мукачівського прикордонного загону. Там спільний прикордонний наряд у складі співробітників Держприкордонслужби та МВС у автомобілі “Ланос” виявив ще 2 громадян Сирії і громадянина Іраку.

0 Комментариев