На Донбас поїде новорічний гумконвой з Росії

news

Дітям і літнім людям Донбасу будуть доставлені новорічні подарунки, повідомили в МНС РФ. Про це пише Корреспондент.net.

47-а автомобільна колона МНС Росії з гуманітарною допомогою та новорічними подарунками вирушила на Донбас, повідомили РИА Новости  в прес-службі відомства.

“О 04.00 мск з Донського рятувального центру МНС в Ростовській області в бік російсько-українського кордону вийшли понад 100 автомобілів, які везуть для жителів Донецької і Луганської областей понад 1,1 тисячі тонн гуманітарних вантажів”, – сказав представник відомства.За його словами, серед них не тільки продукти харчування, медикаменти, предмети першої необхідності і підручники, а й новорічні подарунки для дітей і літніх людей. Подарункові набори підготували різні російські регіони.З середини серпня 2014 року 46 автомобільних колон МНС РФ доставили для жителів Луганської та Донецької областей понад 56 тисяч тонн гуманітарних вантажів.

Попередній 46-й гуманітарний конвой прибув на Донбас 26 листопада.
У Росії запевняють, що конвої везуть на Донбас виключно гуманітарний вантаж. Влада України вважає, що РФ направляє на Донбас колони зі зброєю та військовою технікою, а так звані гуманітарні конвої є одним із способів підтримки незаконних збройних формувань в регіоні.
0 Комментариев