На ДКП «Луцьктепло» не вистачає працівників – є 100 вакансій

news

Через низьку заробітну плату та несистематичні виплати спричинили на ДКП «Луцьктепло» катастрофічну ситуацію із працівниками – на цей момент на підприємстві відкрили 100 вакансій.

Про це стало відомо сьогодні, 25 вересня, під час наради представників міськради та ДКП «Луцьктепло» у ЦНАПі.

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що вже 25 мільйонів гривень витратила Луцька міська рада у цьому році на підтримку підприємства ДКП «Луцьктепло». На його думку, до кінця року ця сума сягне приблизно 40 мільйонів гривень.

«Я думаю, ви розумієте, який об’єм ми могли б виконати у місті. Це, як мінімум, добудова школи № 27 школи, ремонт, як мінімум, 30 прибудинкових територій, це ремонт всієї вулиці Набережної», – зазначив Поліщук.

Він поцікавився у директора ДКП «Луцьктепло», чому у попередні роки влітку переходили на триденний чи чотириденний робочий тиждень, а у цьому році був п’ятиденний робочий тиждень:

«Якщо функція директора зводиться до того, щоб вибити у міськраді заробітну плату і у штатному розписі закласти штатні одиниці, до прикладу офіс-менеджер із зарплатою 7 тисяч гривень, тоді у  нас є великі питання до такого директора», – сказав Поліщук.

Директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна на це відповіла, що на цей момент на підприємстві є більше 100 вакансій. Зарплата – низька, ледь більше чотирьох тисяч гривень у місяць, тому люди звільняються. Особливо багато людей звільняється у міжопалювальний період, коли на підприємстві несистематична виплата заробітної плати і затримка із виплатою. Люди їдуть працювати у Польщу. За словами Малютіної, ситуація катастрофічна, працювати нікому. На її думку, на теплопостачальному підприємстві найбільша робота має робитися у міжопалювальний період – проводити ремонти, замінювати мережі тощо.

Валентина Малютіна пояснила, що підприємство закупило матеріали для того, щоб підготувати підприємство до опалювального періоду. Почали також реалізацію проекту модернізації системи теплопостачання міста, чого не було минулого періоду. За її словами, фахівці зайняті підготовкою звіту, тендерної документації тощо. А оголосити триденний робочий тиждень – це втратити, як мінімум, половину кадрового потенціалу підприємства.

Вакансії інших організацій Луцька можна переглянути за посиланням.

0 Комментариев