Микола Сорочук – волинян, який загинув вчора на Сході

news

Учора, 22 січня, у День Соборності України, на Сході від кулі снайпера загинув волинянин Микола Сорочук. Полеглому Герою було лише 22 роки. Хлопець родом з села Лище Підгайцівської ОТГ Луцького району.

Про смерть юнака написала у фейсбуці Ярина Чорногуз

Про смерть свого сина на Сході його мама дізналася із соціальних мереж.

Як повідомив портал “T1. ua”, подруга мами, лучанка Софія Калюжна, пише на своїй сторінці:

“Душа розривається від болю… не можу стримати своїх емоцій… Сьогодні на Сході України загинув від кулі російського снайпера син моєї подруги дитинства Галини Сорочук Микола. Про це всі: в тому числі родина, друзі, близькі і МАМА дізналися із соціальної мережі Facebook”, – йдеться в її дописі.

Миколина мама, не повіривши у непоправне, через волонтерів дізнавалася про те, що сталося з її сином.

“Друзі, що це відбувається? Наша теперішня влада влаштувала показову помпезну траурну церемонію в стилі “аля росія” з поховання загиблих в авіакатастрофі в Ірані і тупо не помічає чи не хоче помічати, що майже щодня гинуть солдати на Сході і щодня є поранені, завдяки яким ми маємо спокійне комфортне життя. Невже людське життя варте тільки кількох слів у сухій щоденній статистиці штабу ООС/АТО? Невже не можна по-людськи віднестися до рідних загиблого Героя?” – запитує у своєму повідомленні Софія Калюжна.

Про Миколу Сорочука розповіли у Підгайцівській ОТГ.

Так стало відомо, що сім’я Сорочуків у березні 2000 року переїхала в Лище з села Чорниж Маневицького району. Тут Микола навчався в Лищенській загальноосвітній школі з 2003 по 2014 рік, а після її закінчення здобув професію зварювальника. Пройшов строкову та контрактну службу в армії, після чого працював на підприємстві «Модерн-Експо».

Згодом вступив в Академію рекреаційних технологій і права на факультет правознавста (заочна форма навчання). З 16 грудня 2019 року знову уклав контракт на військову службу. Та не судилося довго стояти на сторожі рідної країни. Підступна ворожа куля обірвала життя молодого бійця. Загиблий був неодруженим, у нього залишилися мати і сестра.

Зауважують, що для Підгайцівської ОТГ – це, загалом, п’ята втрата у російсько-українській війні. Зокрема, для села Лище – друга.

Щире співчуття родині загиблого

 

0 Комментариев