Москва: Військові РФ опинилися в Україні випадково

news

Повідомляє korrespondent.net

У МВС Росії розповіли, як російські військовослужбовці опинилися на території України, передає РІА Новости. Українські прикордонники в четвер затримали двох російських військових в Луганській області.

Керівник прес-служби ВВ МВС Росії Василь Панченков розповів, що військовослужбовці опинилися на території України випадково, так як не помітили прикордонних знаків.

“Вчора група військовослужбовців внутрішніх військ слідувала потягом Москва-Владикавказ на збори в навчальний центр в Краснодарський край. По шляху проходження на станції Чертково, яка розташовується безпосередньо на ділянці кордону Росії з українським населеним пунктом Мілове, двоє військовослужбовців вийшли з вагона і, не побачивши ніяких явно помітних прикордонних знаків, повернули в бік української залізничної станції і опинилися на території України”, – розповів представник ВВ МВС.

Він підкреслив, що кордон в цьому місці проходить по залізниці, а російська і українська станції розташовуються одна напроти одної. Таким чином, військові опинилися на українській території “просто вийшовши з вагона”.

Панченков також повідомив, що українська сторона передала цих військових російським прикордонникам.

“Над ними на Україні вже пройшов суд, вони отримали судову постанову про адміністративне правопорушення у зв’язку з переходом кордону, в даний час вони передані російським прикордонникам”, – сказав Панченков.

Нагадаємо, у вересні українські прикордонники також затримали двох росіян на прикордонній ділянці Мілове Луганської області за незаконний перетин кордону України.

0 Комментариев