Морозиво зі згущеного молока, сметани і лимона

news

Любов до морозива загострюється влітку. Обираючи цей солодкий смаколик у магазині часто важко визначитися, щоб і смачно, і корисно, і ціна не кусалася.

А зробити вдома морозиво слабо?

Пропонуємо Вам супер рецепт смачного і простого в приготуванні морозива зі сметани і згущеного молока. Всього три інгредієнти, бажання і час, а в результаті – насолода!

Що знадобитися:

  • Сметана 350 г
  • Згущене молоко 150 г
  • Лимон половинка

Як приготувати морозиво зі сметани:

  1. Насамперед миємо лимон і обливаємо окропом. Даємо лимону просохнути. Після, на дрібній тертці акуратно знімаємо цедру (верхній жовтий шар шкірки). Намагайтеся натирати, не зачіпаючи білий шар лимона, тому що він може дати гіркоту. Далі потрібно вичавити сік від лимона.
  2. Беремо заздалегідь приготовлену миску і кладемо всі інгредієнти. Перемішуємо міксером або блендером чи просто віночком. Через 1-2 хвилини вже буде готова суміш, яку потрібно розлити у скляночки і відправити в морозилку на 5-6 годин.
  3. Можна взяти звичайні палички, які залишилися від ролів. Зламати їх навпіл, таким чином вистачить на 2 морозива. Після 5 годин очікувань дістаємо наше морозиво з морозилки.

 

0 Комментариев