Мороз і сонце — прогноз погоди на грудень

news

Український гідрометеорологічний центр виступив з важливим попередженням у зв’язку з прогнозами в грудні. У першому місяці зими вірогідні сильний вітер, хуртовини, налипання мокрого снігу, а при відлизі — тумани й ожеледиця.

Середня місячна температура повітря складе від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла. У південній частині місцями повітря прогріється від 1 до 3 градусів тепла. Найбільше опадів випадає у гірських районах і в Закарпатті.

За даними Укргідрометцентру, абсолютний мінімум температури повітря становить 21-37 градусів морозу, у південних областях -17… -28; абсолютний максимум становить 10-18 градусів тепла, в Криму до +25.

За прогнозами народного синоптика Леоніда Горбаня, перші чотири дні грудня буде мороз, а потім на п’ять днів потеплішає до плюс 4. З 12 грудня і до кінця місяця очікуються морози до мінус 12 градусів. А 24 та 25 грудня стовпчики термометрів можуть опуститися до мінус 13-15 градусів. 28 та 29 грудня очікуються сильні снігопади.

31 грудня середня температура повітря може опуститися до 5 градусів морозу.

В цілому, за прогнозами синоптиків, очікується досить холодна зима. Весь січень буде морозним, а в лютому стане ще холодніше. Температура досягне мінус 18-20 градусів. Практично вся зима буде дуже сніжною.

0 Комментариев