МОН розіслало у школи інструкції про те, як уникнути булінгу

news
Міністерство освіти і науки України надіслало департаментам освіти і науки обласних та місцевих адміністрацій рекомендації щодо протидії булінгу серед школярів. Про це повідомляє пресслужба МОН.

“Щоб протидіяти будь-яким конфліктам (булінгу) серед учасників освітнього процесу в школі, МОН рекомендує практичні кроки впровадження концепції “Безпечна і дружня до дитини школа” у закладах освіти у 2020/2021 навчальному році. Рекомендації надіслані департаментам освіти обласних та місцевих адміністрацій та розміщені на сайті МОН”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що концепція містить онлайн-інструмент “Експрес-оцінювання” для здійснення моніторингу актуального стану безпечного освітнього середовища та отримання інформації про рівень безпеки.

“Найефективнішим інструментом запобігання насильства та булінгу (цькування) в закладах освіти є профілактика. Варто створити у школі атмосферу спільної поваги та відповідального ставлення один до одного під час міжособистісної взаємодії учасників освітнього процесу”, – додали в МОН.

0 Комментариев