Модні стрижки зими 2020-2021

news

Каре і блант каре

Стрижка каре 2020-2021 / фото shutterstock

Коротке каре, боб каре і недбале каре – це головні тренди майбутньої зими. Коротка стрижка зручна в побуті, жіночно виглядає і підкреслює риси обличчя. Також взимку актуальна стрижка блант каре – коли всі кінці підрізано рівно і однаково, як під лінійку.

Ретро каре

Ретро каре 2020 / фото shutterstock

Ще один модний варіант каре – це ретро-стрижка в стилі дев’яностих. Це багатошарове каре з пишним волоссям з укладанням закругленої форми.

Пряме волосся

Стрижка з прямим волоссям / фото pinterest.com

Власниці середнього і довгого волосся можуть випробувати варіант з прямим укладанням і прямим проділом волосся. Такий варіант стрижки краще носити без чубчика і заправляти за вуха. Добре підійде для темного і каштанового волосся.

Недбалий чуб

Модні чуби взимку 2020-2021 / фото pinterest.com

Цієї зими в моді неакуратні, недбалі чуби, які ніби випадково підрізані криво. А ось прямі чубчики вже відходять у минуле.

Короткі чуби / фото pinterest.com

В тренді також рідкі і короткі варіанти чубчика, які відкривають більшу частину чола. Такі чуби добре поєднуються з короткими стрижками і боб-каре.

Пучок

Зачіска пучок на довге волосся / фото pinterest.com

Взимку стилісти рекомендують носити пучок зверху в поєднанні з розпущеним волоссям. При цьому бажано, щоб пучок виглядав недбало і був невеликим. А ось акуратні, пишні і великі пучки вже не в моді. Пучок можна доповнити паличками або шпильками.

Кучеряве волосся

Стрижки на кучеряве волосся / фото pinterest.com

Власниці кучерявого волосся можуть радіти – це ваш сезон. Головні тренди зими – довгі дрібні пухнасті кучері на світле і руде волосся. Волосся темних кольорів краще залишити прямими. Великі кучері стилісти носити не радять.

French style

Стрижка френч стайл / фото pinterest.com

Ще одна трендова стрижка зими нагадує стиль француженок: злегка хвилясте волосся з недбалим і непричесаним чубчиком. Такий образ виглядає дуже елегантно і жіночно і добре підходить для щоденного носіння.

за матеріалами

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*

Scroll Up