Міжнародний день дарування книг – яку книгу подарувати сучасній дитині?

news

Сьогодні, 14 лютого, з 2012 року відзначається Міжнародний день дарування книг.

Ідею створення свята Міжнародного дня дарування книг підказав маленький син засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books у США Еммі Бродмур, запитавши її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги? Адже це крутий спосіб поділитися любов’ю та взяти участь у добрій справі!

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу: бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що в цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона – постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях: і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає».

Частіше заглядайте до скарбниці духовності – книг, із яких б’є невичерпне джерело мудрості!

Ми підібрали для вас декілька книжок різних форматів, які цікаві сучасним дітям.

Вік 2+ Маленькі дослідники «Динозаври», видавництво Книголав

Якщо пригоди динозаврів не єдине, чим прагнуть цікавитися діти, – доречно придбати книгу віммельбух. Це така інтерактивна книга з ілюстраціями, в якій відкриваються віконця. Саме в цій книзі розповідають про динозаврів серйозно-серйозно: всі наукові факти і те, якими насправді були ці невиховані доісторичні істоти. Чи жили динозаври під водою? Які види динозаврів відкрили для людства вчені? Що там у них з точною кількістю пазурів, довжиною хвостів та наскільки гучним були їхні Ррррррр?

Вік 5+ «Frozen: A Pop-Up Adventure», Метью Рейнхарт

Ця книга бестселер від New York Times для тих, хто шаленіє від мультика «Крижане серце». Чарівна історія двох сестер Ельзи і Анни, які мають незвичайну силу. Вони подорожують засніженими гірськими вершинами, щоб спробувати зруйнувати закляття Снігової Королеви, яка прирекла мешканців їхнього королівства на вічну зиму. Великі об’ємні ілюстрації 3Д на кожній сторінці та улюблені персонажі у книзі, яку можна дивитися, мацати та читати англійською мовою.

«Тварини. Вчимо кольори та цифри», видавництво «Віват»

Унікальна  книжка, яка познайомить  маля з основними кольорами. Яскраві картинки зможуть утримати увагу маленького читача й сприятимуть розвитку його уяви. Малюк познайомиться з різними тваринами, а також навчиться рахувати до десяти. На кожному розвороті містяться завдання: знайти й показати певну кількість тварин.

тварини. вчимо кольори та цифри

«Лінія часу», Петер Гюс

Візуалізована історія світу від Великого вибуху до теперішнього часу: динозаври, вікінги, єгиптяни, римляни, лицарі, науковці… Хронологія людства для великих і маленьких у приголомшливих ілюстраціях Петера Гюса.

Добірка найцікавіших фактів про великих воїнів і художників, грецьких філософів і давньокитайські династії, про Дикий Захід і світові війни… і ще багато чого. «Лінія часу» перекладена 20-ма мовами та здобула чимало поважних міжнародних нагород як книга року і найкраща дитяча книжка.

книга линия времени

Вік 6-14 + «Джордж», Люсі Гокінґ, Стівен Гокінґ

А що б робили ви, якби вам довелося вирішувати, чи визволяти свого приятеля з чорної діри? Ціла серія з шести книг про пригоди сміливого і допитливого хлопця Джорджа, який подорожує Всесвітом. На сторінках цієї книги, сповненої гумору й карколомних пригод, розкрито найцікавіші загадки Всесвіту, а важливі наукові факти переплетено з веселими і часом небезпечними витівками. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо.

Вік 9+ «Гравіті Фолз. Щоденник 3», видаництво Ранок

Подейкують, що на цю книгу полюють сили темряви… Тож пильнуйте, чи немає поблизу когось, хто може її поцупити. А якщо у вас вдома є сміливий підліток, який гадки немає, чим розважити себе у вільний час – це ідеальний викрадач цієї книги. Бути спантеличеним, задоволеним і наляканим водночас можна. Просто візьміть у руки щоденник автора: 288 сторінок, повний секретів, чудовиськ і загадок. І все це відбувається в сонному містечку Ґравіті Фолз.

0 Комментариев