Місячний посівний календар для городника: липень 2021

news

Влітку гоподаоські роботи на городі тривають. Постійна праця та догляд за городом гарантує хороший врожай то якісний посів. Де, як і коли найсприятливіше займатися посівом та збирати врожай, а коли не варто поратися у землі у липні порадить місячний календар.

Головні вороги саду та городу – посуха, комахи, бур’яни. Тому власники городів багато сил та часу віддають за доглядом, поливом та обробкою від комах. У липні продовжується активний сезон посадки.

Досвідчені садівники зауважують, що краще за все висаджувати рослини на світанку або перед обідом. При зростаючому Місяці добре використовувати мінеральні добрива, щоб підживлювати рослини. При спадаючому Місяці використовуйте органічні підживки. Ось місячний посівний календар для городника і садівника на липень 2021!

Найсприятливіші дні для посадки та пересаджування рослин у липні 2021 року – 13-15 липня! А найгірші дні для посадки та пересаджування рослин у липні 2021 року – 10 та 24 липня!

День Фаза Місяця Знак Зодіаку Рекомендовано садити:
1 липня, четвер Спадаюча (20, 21 день) Овен В цей день є всі шанси позбутися від усього, що приносить шкоду.
2 липня, п’ятниця Третя чверть (21, 22 день) Овен День сприятливий для будь-яких не активних дій. Цей день для творення та оцінки праць, затрачених у городі та саду.
3 липня, субота Спадаюча (22, 23 день) Овен Бульбоцибулині квіти, морква, часник, цибуля, редька, редиска, картопля, зелень різна
4 липня, неділя Спадаюча (23, 24 день) Телець Бульбоцибулині квіти, морква, часник, цибуля, редька, редиска, картопля, зелень різна
5 липня, понеділок Спадаюча (24, 25 день) Телець Час споглядання і глибокого пізнання. Цей день сприятливий для різноманітних садових робіт і робіт у городі, але для пасивних дій. Місяць в цей день убуває, життєві процеси йдуть на спад, рослини завмирають і в них сповільнюється рух соків.
6 липня, вівторок Спадаюча (25, 26 день) Близнюки Пасивний день. У цей місячний день можна придбати нові інструменти, необхідні для комфортного садівництва і городництва. Вся життєва сила, яка визначає зростання рослин, концентрується в коренях, рослини відпочивають і їх зростання досить уповільнене.
7 липня, середа Спадаюча (26, 27 день) Близнюки Коріння більш крихке та чутливе в порівнянні зі стеблом рослин, тому пошкодження їх в цей період може згубно позначитися на рослинах.
8 липня, четвер Спадаюча (27, 28 день) Близнюки Багаторічні квіти, огірки, часник, цибуля, редька, редиска, картопля, зелень різна, баклажани, перець
9 липня, п’ятниця Спадаюча (28, 29 день) Рак Багаторічні квіти, огірки, часник, цибуля, редька, редиска, картопля, зелень різна, баклажани, перець
10 липня, субота Молодик (29, 30, 1 день) Рак Морква
11 липня, неділя Зростаюча (1, 2 день) Лев Морква
12 липня, понеділок Зростаюча (2, 3 день) Лев Несприятливий день для посадки та посіву насіння.
13 липня, вівторок Зростаюча (3, 4 день) Діва Несприятливий день для посадки та посіву насіння.
14 липня, середа Зростаюча (4, 5 день) Діва Несприятливий день для посадки та посіву насіння.
15 липня, четвер Зростаюча (5, 6 день) Діва Добре садити декоративні рослини, не призначені для плодоношення, тому що буде багато дрібних красивих квітів.
16 липня, п’ятниця Зростаюча (6, 7 день) Терези Багаторічні квіти, часник, цибуля, редька, редиска, баклажани, перець, картопля
17 липня, субота Перша чверть (7, 8 день) Терези Багаторічні квіти, редька, редиска, баклажани, перець, картопля
18 липня, неділя Зростаюча (8, 9 день) Скорпіон Бульбоцибулині квіти, баклажани, перець
19 липня, понеділок Зростаюча (9, 10 день) Скорпіон Бульбоцибулині квіти, баклажани, перець
20 липня, вівторок Зростаюча (10, 11 день) Стрілець Багаторічні квіти, бульбоцибулині квіти, огірки, томати, зелень різна
21 липня, середа Зростаюча (11, 12 день) Стрілець Багаторічні квіти, бульбоцибулині квіти, огірки, томати, зелень різна
22 липня, четвер Зростаюча (12, 13 день) Козоріг Багаторічні квіти, бульбоцибулині квіти, огірки, томати, зелень різна
23 липня, п’ятниця Зростаюча (13, 14 день) Козоріг Місяць знаходиться на піку свого зростання, що сприяє оптимальній концентрації енергії в листі та плодах рослин. У цей період всі життєві соки рослин рухаються від коренів до листя, стебел і плодів.
24 липня, субота Повний місяць (14, 15 день) Водолій Повний місяць уже близько, він прагне до свого максимуму, так само як і сила тяжіння, а разом з нею зростає життєва активність рослин, які витягують з ґрунту вологу і мікроелементи.
25 липня, неділя Спадаюча (15, 16 день) Водолій Багаторічні квіти, огірки, томати, зелень різна, картопля
26 липня, понеділок Спадаюча (16, 17 день) Риби Багаторічні квіти, огірки, томати, зелень різна, картопля
27 липня, вівторок Спадаюча (17, 18 день) Риби Несприятливий день для посадки та посіву насіння.
28 липня, середа Спадаюча (18, 19 день) Риби Баклажани, перець
29 липня, четвер Спадаюча (19, 20 день) Овен Вважається сприятливим днем для роботи в городі та саду. У цей день земля дихає, накопичує життєві соки в коренях. Надземна частина рослин слабо реагує на будь-які пошкодження, а ось пошкодження коренів може викликати загибель рослини.
30 липня, п’ятниця Спадаюча (20, 21 день) Овен Бульбоцибулині квіти, огірки, морква, часник, цибуля, редька, редиска, зелень різна, картопля
31 липня, субота Третя чверть (21, 22 день) Телець Бульбоцибулині квіти, огірки, морква, часник, цибуля, редька, редиска, зелень різна, картопля

Молодик – найнесприятливіший час для робіт у саді та на городі. Не варто нічого садити та пересаджувати. Цей період триває 3 дні – день до молодика, в сам день й день після.

Зростаючий Місяць – Місяць росте й тягне за собою вгору енергію та соки рослин. Тому це найкращий час для роботи з рослинами, плоди яких визрівають над землею. Це зелень, трави, фрукти, овочі, квіти. Можете садити, пересаджувати, прищеплювати тощо.

Повний Місяць – не рекомендують посадку та пересадку рослин. Негативний період триває лише один день. Можете зайнятися виполюванням, підживленням, обробкою саду від шкідників.

Спадаючий Місяць – соки й енергія спрямовуються вниз, до коренів, тому намагайтеся працювати з коренеплодами, цибулинними.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев