Міський голова не призначатиме очільників навчальних закладів, закладів культури та охорони здоров’я

news

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», міський голова призначає та звільняє з посад керівників комунальних підприємств чи організацій. Це не стосується очільників навчальних закладів, закладів культури та охорони здоров’я. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 4 липня, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

Керівників комунальних установ приймають на посаду на основі пропозицій конкурсної комісії, з ними укладають контакт на 1–5 років.

Як зазначила керівник відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима, відповідний проект підготували у зв’язку з необхідністю приведення у відповідність до законодавчих вимог. Вона пояснила, що керівників навчальних закладів, згідно з результатами конкурсу, призначає своїм наказом керівник управління освіти, а керівників медзакладів – керівник управління охорони здоров’я.

До складу комісії з організації та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів міськради входять перший заступник міського голови (голова комісії) Григорій Недопад, керівник відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима, заступник міського голови Юрій Вербич, директор департаменту фінансів і бюджету Лілія Єлова, директор департаменту економічної політики Олександр Озінович, заступник міського голови Костянтин Петрочук і директор юридичного департаменту Наталія Юрченко.

0 Комментариев