Міносвіти: 5 березня – на навчання

news

Міністерство освіти і науки України прийняло рішення про те, що з понеділка, 5 березня, всі дитячі садки, школи, ПТУ і ВНЗ працюють в звичайному режимі. Про це повідомляється на офіційному сайті Міносвіти, – передає “Кореспондент”.

 

 

“Зараз проблему з газопостачанням в країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, всі навчальні заклади – дитячі садки, школи, ПТУ і ВНЗ – працюватимуть в звичайному режимі. Відповідне рішення прийняв Кризовий комітетМіністерства енергетики та вугільної промисловості України сьогодні, 3 березня 2018 року”, – сказано в повідомленні.
Відзначається, що Міністерство освіти і науки направило відповідний лист-роз’яснення всім вузам, а також місцевим органам самоврядування.
Згідно з листом, виключення можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, не пов’язаних з газопостачанням. “Наприклад, такою причиною може бути карантин або інші обставини”, – сказано в повідомленні.
Міносвіти також звертає увагу, що безпосереднє рішення про зупинення або відновлення роботи вузів приймає сам заклад в межах своєї автономії. Це ж стосується і органів місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші навчальні заклади.
Нагадуємо, Міністерство освіти і науки рекомендувало вищим навчальним закладам і всім іншим освітнім установам, призупинити роботу з 2 до 7 березня включно

0 Комментариев