Микола Романюк розповів,хто може стати його заступниками

news

Сьогодні під час засідання комісії Луцької міськради стало відомо, хто може стати заступниками міського голови. Про це повідомляє VIP. 

Луцький міський голова Микола Романюк запропонував кандидатуру свого першого заступника – Тараса Яковлева, який і раніше обіймав цю посаду. Він куруватиме сферу житлово-комунального господарства, муніципальну поліцію, містобудування та архітектуру, земельні ресурси, економічну політику, управління міжнародного співробітництва та капітальне будівництво.

У підпорядкуванні Яковлева будуть КП «Луцькводоканал», ДКП «Луцьктепло», ЛСКАП «Луцькспецеомунтранс», житлово-комунальні підприємства, Луцький спецкомбінат побутового обслуговування, та КП «Луцьксвітло».

Іще одним заступником мера ймовірно стане екс-секретар міської ради минулої каденції Сергій Григоренко. Він куруватиме сферу соціальної політики, управління майном міської комунальної власності, туризм і промоцію, розвиток підприємництва і реклами, транспорт і зв’язок. Григоренкові підпорядковуватимуться міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КП «Центр туристичної інформації та послуг, «Луцькреклама», «Автопарксервіс» та Луцьке підприємство електротранспорту.

Заступником Романюка може стати і його помічник Богдан Гончарук, який куруватиме культуру, охорону здоров’я, освіту, зв’язки з громадськістю, діяльність відділу сім’ї та молоді. У його віданні будуть всі заклади медицини, культури, школи, садочки та установи позашкільного виховання, комбінат шкільного харчування та комунальна газета «Луцький замок».

Заступником також може стати громадський активіст та радник мера Юрій Моклиця. Він відповідатиме за службу у справах дітей, фізичну культуру і спорт, охорону праці, екологію, управління надзвичайних ситуацій, цивільний захист. Йому підпорядковуватимуться КП «Парки і сквери», Луцький зоопарк, Заклади «Спорт для всіх», клуби за місцем проживання, КП «Ласка».

Заступником мера і керуючим справами виконкому планують залишити Юрія Вербича. У його підпорядкуванні будуть загальний відділ, відділ кадрової роботи та нагород, архівний відділ, господарсько-технічний відділ, відділ програмного забезпечення, юридичний та організаційний відділ, Центр надання адміністративних послуг, Луцький міський трудовий архів та їдальня міської ради.

Остаточне рішення щодо призначення заступників ухвалюватимуть депутати під час сесії 3 грудня.

0 Комментариев