“Ми перебуваємо на порозі великої війни” – російський військовий експерт

news

Повідомляє gazeta.ua

Туреччина кидає виклик президенту РФ Володимиру Путіну.

Про це в “Новом времени” пише російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер.

“Ми знаходимося на порозі великої війни в Європі, а, можливо, і взагалі у світі. І пов’язано це з тим, що сьогодні Туреччиною був збитий російський військовий літак СУ-24.

Все досить серйозно: турки, по суті, почали встановлювати безпольотну зону для захисту туркмен в північній Сирії, і, вважаю, падіння СУ-24 – перший, але далеко не останній інцидент”, – зазначив він.

За словами аналітика, можлива ескалація.

“Спочатку будуть повітряні бої між Туреччиною та російськими літаками, згодом ці бої можуть поширитися і на морі, що призведе до закриття Босфору, втручання інших країн НАТО і так далі”, – прогнозує він.

Також експерт зазначив: зараз у Москві засідатимуть члени Ради Безпеки.

“Пєсков (прес-секретар президента РФ – ред.) згадав, що Путін може підняти питання інциденту під час зустрічі з королем Йорданії, але це значення особливого не має. Король Йорданії тут не зіграє істотної ролі. Він не керує турецьким президентом Ердоганом, у того свій порядок денний, і для Ердогана серйозна конфронтація з Росією – річ прийнятна. Мабуть, для турецьких військових – теж. Тож невдовзі на нас може чекати повноцінна війна в Європі”, – резюмує Фельгенгауер.

Нагадаємо, на кордоні Туреччини та Сирії розбився винищувач ВПС РФ.

0 Комментариев