Метеозалежним варто бути проінформованими: 9-денна магнітна буря стане найсильнішою за роки

news

Період метеоспокою закінчився – і під кінець місяця на нас чекає дуже довга магнітна буря, пік якої припаде на 25 жовтня 2020.

Магнітні бурі впливають у першу чергу на судини – звідси головні болі, безсоння і запаморочення. Через погане самопочуття псується настрій, відчувається занепад сил. Тому в такі періоди краще більше гуляти на свіжому повітрі й уникати стресів, у тому числі і сильних фізичних навантажень (кардіотренування також є стресом для нашого організму).

Актуально: 

Магнітні бурі у жовтні 2020: метеозалежним слід поберегтися

Магнітні бурі у жовтні 2020: метеозалежним слід поберегтися

Почнеться магнітна буря вже 20 жовтня 2020 – із легкого обурення в чотири бали. Магнітна буря з 21 і по 24 жовтня 2020 досягне вже п’яти балів. А магнітна буря 25 жовтня 2020 в окремі години посилиться до шести балів – у цей час варто особливо уважно стежити за сигналами свого здоров’я: не перенапружуватися і вчасно приймати необхідні ліки.

Потім геомагнітна активність піде на спад – і закінчить все магнітна буря 29 жовтня 2020: це будуть вже зовсім слабкі геомагнітні обурення.

Прогноз магнітних бур на жовтень 2020 від ФІАН
Прогноз магнітних бур на жовтень 2020 від ФІАН

У ці дні варто пити достатньо води і більше відпочивати, раніше лягати спати, а перед сном побалувати себе теплою ванною. Можна додати в воду кілька крапель санталового ефірного масла: воно корисно при магнітних бурях, тому що допомагає організму легше переносити різкі зміни атмосферного тиску. Аналогічний вплив надає і кедрова олія.

0 Комментариев