Медик обласного госпіталю ветеранів війни запатентував свій метод лікування

news

Новітні методики лікування остемієлітів – інфекційних захворювань кісток – застосовують в обласному госпіталі ветеранів війни. Остеомієлітний центр хірургічного відділення медзакладу функціонує з 1989-го року. Тоді тут лікувались, переважно, ветерани Другої світової з наслідками поранень, а зараз повертають до активного життя і учасників АТО, – інформує ВРД НТСУ.

 

 

В остеомієлітному центрі лікують пацієнтів із гнійними захворюваннями кісток і суглобів. Торік тут було проведено 246 оперативних втручань, серед яких – використання кісткового цементу з антибіотиками для лікування остеомієліту. Через дорожнечу так звані «спейсери» для кульшових суглобів лікарі роблять власноруч: європейські аналоги для пацієнтів надто дорогі.

Нагноєння штучних суглобів – одна з найпоширеніших проблем, каже лікар Олександр Кругляк. За стандартами страхової медицини, такий суглоб треба замінювати, однак, медик запатентував інший метод лікування.

– При кожній заміні ніжки, вона має бути довша, більш дороговартісна і руйнується кісткова тканина. Для збереження кісткової тканини, щоб людина могла себе нормально почувати, ми думали і прийшла така думка: цей спейсер накладається після обробки на голівку і ми цим самим хворому зберігаємо ніжку, що здешевшує йому повторне оперативне лікування, – розповів Олександр Кругляк.

Переваги лікування відчула 76-річна Галина Порфиріївна. З ускладненнями після важкого перелому вона потрапила в остеомієлітний центр госпіталю ветеранів війни. Каже, тут її зуміли поставити на ноги.  

0 Комментариев