Мартиненко відхрещується від прослуховування Лещенка

news

Повідомляє Українська правда

Народний депутат від “Народного фронту” Микола Мартиненко заперечує свою причетність до прослуховування депутата від БПП Сергія Лещенка.

Про це йдеться у його заяві, адресованій “Українській правді”.

“Народний депутат Сергій Лещенко продовжує проти мене дискредитаційну кампанію. Він намагається бути і прокурором, і суддею. Цей депутат придумав новий фейк – ніби я за ним слідкую. Мабуть, завтра він звинуватить мене в тому, що я підглядав за ним у вікно…”, – написав Мартиненко.

“Побачивши заяви Лещенка в неділю про начебто його переслідування і нібито підготовку проти нього провокацій, я одразу ж попросив свого колегу по фракції зв’язатися із близьким оточенням Лещенка і запропонувати від мого імені охорону для Лещенка, або ж сплатити вартість такої охорони”, – стверджує він.

“Отримав категоричну відмову – і зрозуміло чому, бо цей фейк був потрібен для наступної провокації”, – заявив Мартиненко.

На думку соратника Арсенія Яценюка, Лещенко хоче “зліпити” з нього “ворога журналістів”.

“Це повна нісенітниця. Більше того, ще з часів Кучми я відстоював свободу слова, коли в умовах жорсткого тиску влади був одним із організаторів незалежної телекомпанії “Нова мова”, яка робила знамениту програму “Післямова”, – зазначає Мартиненко.

“А мета інформаційної кампанії у виконанні Лещенка – не лише дискредитувати мене, але й за допомогою своїх зв’язків у Генпрокуратурі добитися порушення кримінальної справи нібито по факту переслідувань журналістів. Аби спробувати потім “прив’язати” туди мене”, – переконує він.

Мартиненко публічно пропонує Лещенку сплатити йому послуги охорони, хоча вважає, що його “випади… є замовними і добре оплачуються його господарями-олігархами”.

Як відомо, раніше Лещенко заявив, що глава МВС Арсен Аваков та нардеп від “Народного фронту” Микола Мартиненко стоять за організацією його прослуховування, адже вони обидва фігурували в його викривальних публікаціях.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков уже назвав це брехнею.

0 Комментариев