Маршрутка N19 повертається на вулиці Луцька

news

Марштуртне таксі №19 курсуватиме вулицями Луцька знову. Відповідне рішення прийняли 20 серпня, під час виконавчого комітету Луцькради.

Відтепер назва маршруту №19 – “Окружна – село Сапогове”. Маршрутка їздитиме з села Прилуцьке старостинського округу (Прилуцьке і Сапогове) та до Нового ринку у Луцьку.  На маршруті курсуватимуть три автобуси.

Шлях цієї маршрутки тепер такий: Окружна, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Окружна, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева, Наливайка, Івана Богуна, Ківерцівська, с. Прилуцьке, с. Сапогове (місця міжзмінного відстою у с. Прилуцьке, с. Сапогове та на вул. Окружній біля ПАТ “СКФ Україна”).

Актуально: У Луцьку в тролейбусах запрацювала оплата проїзду банківською карткою

У коментарі ІА ВолиньPost начальник управління транспорту та зв’язку Луцькради Володимир Степанов розповів, що маршрутка №19 не курсує від грудня минулого року. Перевізник, який раніше обслуговував маршрут, відмовився встановлювати валідатори, тож з ним розірвали договір. Наразі ж оголосять конкурс та визначення перевізника на цьому маршруті, а до цього часу тимчасовим перевізником призначили ФОПа Федіка Б.В.

0 Комментариев