Магнітні бурі у вересні 2020: що чекати від природи?

news

Кожен з нас хоч раз зіштовхувався з терміном “магнітні бурі”: у когось в цей період пекельно болить голова, а хтось кричить на рідних через поганий настрій. Особливо неприємно, коли магнітні бурі трапляються в важливий день.

Магнітні бурі у вересні 2020 будуть слабкими і нетривалими.

У вересні очікується лише два дні, коли буде фіксуватися коливання магнітного поля. Це відбудеться в кінці місяця.

Магнітні бурі у вересні будуть середніми, тому вони не повинні відбитися на фізичному здоров’ї. Проте, дуже чутливі люди можуть відчути незначний дискомфорт.

6 вересня 2020 року. Геомагнітні коливання призведуть до сильної магнітної бурі. Гіпертонікам, алергікам і людям із психологічними розладами варто проявити особливу увагу до свого здоров’я. Крім загострення хронічних станів існує висока ймовірність безсоння. Для того, щоб поліпшити своє самопочуття, варто відмовитися від надмірного вживання цукру й алкоголю. Людям, які перебувають у зоні ризику, краще в цей день віддати перевагу легким фізичним навантаженням і тонізуючим напоям (трав’яні чаї і вода з медом).

29―30 вересня 2020 року. Магнітна буря почнеться вранці 29 вересня з геомагнітних коливань середньої інтенсивності, а вже до 30-го досягне свого піку. Особливу увагу на своє здоров’я треба звернути метеозалежним людям. Однак буря буде настільки сильною, що її наслідки відчують на собі навіть ті, хто раніше з легкістю переносив усі метеорологічні зміни. Фахівці радять у ці дні носити з собою невелику аптечку з найнеобхіднішими ліками. Також по змозі варто уникати конфліктних ситуацій.

Читайте також: Магнітні бурі та як із ними боротися

Магнітні бурі чинять негативний вплив на організм. Коливання магнітного поля Землі впливають на усіх нас, втім найбільше від них страждають метеозалежні люди.

Під час магнітних бур можуть бути такі симптоми:

Головний біль, головокружіння, перепади настрою, підвищення артеріального тиску, безсоння, зменшення працездатності, біль у суглобах.

0 Комментариев