Магнітні бурі у березні 2019(+ПРОГНОЗ)

news

В які дні першого місяця весни варто приділити особливу увагу своєму здоров’ю?

За попередніми прогнозами фахівців, у березні 2019 року в певні дні та години на поверхні нашої планети Земля ймовірні слабкі магнітні бурі, збільшення сонячної активності та посилення геомагнітних хвиль.

Це може впливати не тільки на гру яскравого полярного сяйва поплизу Північного та Південного полюсів, супутниковий та радіозв’язок. А й на самопочуття та настрій метеочутливих та ослаблених після зими та хвороб людей. Особливо якщо в ці дні ще й різко міняється погода, то потепління, то різке похолодання, атмосферний тиск то падає, то росте…

Магнітні бурі у лютому 2019 – прогнози

За даними Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force, США, в окремі години вночі та вранці 1, 2, 3, 4 березня очікуються слабкі геомагнітні збурення.

За прогнозами фахівців Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСІС, магнітосфера Землі у березні досить спокійна, за винятком періодів 1 – 2 березня, 8 – 12 березня. Досить відчутна магнітна буря очікується 1 березня та 29 березня.

Увага! Прогнози можуть уточнюватись, найточніші дані – отримані науковими фізичними лабораторіями та фахівцями за 1-3 доби до початку магнітної бурі, яка залежить від несподіваних спалахів і викидів плазми, а також утворення “чорних дір” та плям на Сонці.

Щоб легше переносити дні магнітних бур, бажано:

– підтримувати позитивний настрій, уникати стресових ситуацій;
– зменшити фізичні навантаження та перейти на більш спокійний режим дня;
– відмовитися від алкоголю і сигарет, максимально обмежити вживання міцної кави та чаю, солоної, гострої, жирної, смаженої їжі;
– більше перебувати на свіжому повітрі, гуляти, ходити пішки.

Людям з хронічними захворюваннями варто виконувати рекомендації лікарів і приймати необхідні препарати, щоб уникнути загострень.

А найголовніша порада – не зациклюватися на тому, що на вас впливають магнітні бурі.

0 Комментариев