Луцьким школярам розповіли, як не стати жертвою інтернет-злочинців

news

Співробітники кіберполіції розповіли луцьким школярам, як не стати жертвою інтернет-злочинців

Проводячи багато часу у соціальних мережах, діти щодня наражають себе на небезпеки. Кібербулінг, тролінг, секстинг, грумінг та банальні шахрайства онлайн – зловмисники нині діють різними способами, тому важливо уберегти дітей від ризиків у інтернет-просторі та підвищити рівень їх обізнаності у сфері інформаційної безпеки.

May be an image of 1 особа

May be an image of 3 людиниНемає опису світлини.

З цією метою співробітники відділу протидії кіберзлочинності у Волинській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України зустрілися із учнями «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 – технологічного ліцею» міста Луцька.

Поліцейські провели для школярів інформаційну лекцію та надали практичні рекомендації, як вберегти свою персональну інформацію та не стати жертвою злочину. Розповіли, як уникати проявів цькування та приниження в мережі, а особливу увагу приділили культурі спілкування з незнайомими користувачами.

Підсумовуючи, правоохоронці закликали дітей, в разі будь-яких подібних дій щодо них, не боятись захищати свої права та звертатися на лінію 102.

Сектор комунікації поліції Волинської області

 

0 Комментариев