Луцький зоопарк чекає на відвідувачів: 12 травня заклад відчиняє двері після карантину

news

Луцький Зоопарк відновлює свою роботу. Уже з 12 травня двері звіринця відкриють для відвідувіачів.

На сторінці зоопарку у фейсбуці адміністрація розмістила повідомлення з чітким роз’ясненням, як працюватиме заклад в умовах послаблення карантину:

Відновлюючи прийом відвідувачів, зоопарк дотримуватиметься рекомендацій Європейської асоціації зоопарків та акваріумів, які отримав цього тижня. Відповідно, за день зоопарк зможуть відвідати у межах півтисячі гостей, оскільки для подібних закладів є обмеження у 150 відвідувачів на гектар, а площа нашого зоо – до 4-х га.

Оскільки не дозволяється відвідування закритих приміщень, тому входу у лев’яче містечко не буде. Однак від цього експозиція не постраждає –  великих “котиків” (левів та тигрів) можна буде побачити на літньому майданчику.

Також необхідним буде дотримання розмітки при придбанні квитків, відвідуванні туалетів й огляді експозиції, та дистанції – при переміщенні зоопарком.

Також, обов’язковим буде температурний режим для відвідувачів та обробка антисентики зі сторони закладу. Зі сторони відвідувачів – наЯвність захисної маски.

Наші співробітники наглядатимуть за дотриманням усіх правил. А у разі їхнього порушення залишаємо за собою право “попросити” таких гостей із нашої території. Бо ми на догоду одній чи кільком особам не можемо ставити під удар безпеку та комфорт усіх інших відвідувачів і співробітників, а зоопарк – знову позбавити права надавати послуги!

– пишуть на сторінці.

Придбання квитків рекомендовано здійснювати безготівковим способом.

Наразі Луцький зоопарк працюватиме з 10.00 до 18.00 у будні дні та з 10.00 до 19.00 – у вихідні та святкові.

Сподіваються у звіринці, що серед відвідувачів та персоналу пануватиме взаєморозуміння і взаємоповага. Аби зробити перебування максимально комфортним та безпечним, правила для відвідування зоопарку у період карантину у друкованому вигляді отримає кожен наш гість.

Бережіть себе і близьких!

0 Комментариев