Луцькводоканал та Волиньобленерго йдуть на карантин

news

З метою попередження загрози поширення коронавірусу КП «Луцькводоканал» та ПрАТ «Волиньобленерго» переходять у режим “карантин”: відвідувачів просять користуватися онлайн сервісам доступу до послуг для населення.

Як повідомили у Луцькводоканалі, усі територіальні підрозділи та сервісний центр із обслуговування клієнтів EVODA починаючи із 17 березня переходять на закритий режим роботи та дистанційне обслуговування клієнтів.

Будь-яку інформацію щодо діяльності підприємства ви можете отримати за телефоном кол-центру 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю. Також для передачі повідомлень можна використовувати Viber за номером 067-444-8-777 (передавати показники також можна за вказаним номером у форматі: КодВулиці_№будинку_№квартири пробіл показник – цілодобово);
Рекомендуємо усім нашим клієнтам використовувати сервіс «Особистий кабінет» за посиланням https://oc.vd.lutsk.ua, який дозволяє здійснювати оплату послуг підприємства та подавати показники лічильників у онлайн-режимі. Як зареєструватися в «Особистому кабінеті» дізнайтесь за посиланням: http://www.vd.lutsk.ua/news/podavaty-pokaznyky-i-platyty-za-vodu-mozhna-ne-vyhodyachy-z-domu.html

«Особистий кабінет» передбачає можливість обслуговування багатьох особових рахунків водночас, тому ви можете вносити і рахунки своїх рідних та близьких.

Наразі КП «Луцькводоканал» вживає усіх необхідних заходів для максимального обмеження контактів на території підприємства. Тому роботу щодо повірки лічильників і зняття показників на об’єктах споживачів також буде призупинено на період карантину. Ніяких санкцій за вимушену затримку не передбачено, окрім відключення послуг підприємства у разі виникнення заборгованостей.

 

Водночас у ПрАТ «Волиньобленерго» також тимчасово обмежили доступ для відвідувачів філій, управління та Центру обслуговування клієнтів.

Для вирішення невідкладних питань, пов’язаних із розподілом електроенергії, юридичні та побутові споживачі можуть скористатися спеціальними скриньками, які розміщені при вході:

–    для кореспонденції (для листування та документів);

–    для передачі показів електроенергії юридичних осіб;

–    для передачі показів електроенергії побутових споживачів.

На період карантину для спілкування з фахівцями «Волиньобленерго» просимо контактувати через телефонний або електронний зв’язок та використовувати дистанційні сервіси.

Передати покази електроенергії можна:

–    телефоном кол-центру 0-800-21-01-31 (цілодобово);

–    доєднавшись до «Вайбер»-бота чи «Телеграм»-бота;

–    через особисті кабінети побутового споживача та юридичної особи.

Зверненняскаргузаявку приймуть за номером кол-центру 0-800-21-01-31.  Також з приводу будь-яких питань звертайтеся за телефонами філій.

Віддалено подати заяву про приєднання до електричних мереж та онлайн відстежити стан реалізації приєднання, можна за посиланням. Для подачі заявки потрібно зареєструватися в особистому кабінеті.

Тимчасове обмеження доступу в компанії введено задля упередження можливого розповсюдження коронавірусу по всій території України і захисту здоров’я громадян. Сподіваємося на ваше розуміння.

Прес-центр ПрАТ “Волиньобленерго” звернувся до клієнтів з проханням : 

Розв’язуйте питання дистанційно, дотримуйтеся рекомендації міністерства охорони здоров’я, бережіть себе і не хворійте!

0 Комментариев