Луцьку – 935! Як свій День народження святкує місто та його жителі і гості

news

Луцьку – 935! Місто святкує свій День народження.

Цих вихідних заплановано багато цікавих заходів, а деякі вже вчора були проведені.

Так, на Театральному майдані відбулася Урочиста академія з нагоди Дня міста та 935-річчя першої писемної згадки про Луцьк.

Перед учасниками Урочистої академії виступили відома луцька співачка Галина Конах, Державний академічний Волинський народний хор та народний артист України, почесний громадянин України Василь Зінкевич.

Чудовий святковий концерт відбувся на Театральному майдані з нагоди Дня народження нашого міста. Неймовірної родзинкою став виступ народного артиста України Василя Зінкевича. Він подарував чудове свято нашому місту і викликав потік схвальних відгуків серед користувачів соцмереж, які масово поширюють його виступ у цей святковий день.

Ще однією подією у День міста стало відкриття на площі Ринок інформаційної таблиці, присвяченої найдавнішому сатиричному твору української літератури “Пашквіль”.

Адже саме у Луцьку зародився новий літературний жанр. Це сатиричний вірш, написаний у травні 1575 року в Луцьку. Авторство першого в своєму роді поетичного твору на території України належить Олені Копоть – дружині волинського шляхтича Яна Жоравницького.

А у сквері на проспекті Волі, 3 відбулося відкриття пам’ятника Анні Київській. Захід відбувся у рамках реалізації проєкту “Шлях Королеви”, що передбачає встановлення пам’ятників Анні Київській у ключових містах Європи на шляху до Франції.

В центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувся фестиваль сім’ї — захід сповнений позитивних емоцій та вражень.

Цьогоріч фестиваль приурочений вперше до Дня міста. Луцькі родини прийшли, аби поділитися досвідом, сімейними традиціями та секретами сімейного щастя.

Захід мав цікаві локації, де сім’ї могли поспілкуватися у затишній та теплій атмосфері, сфотографуватися та відпочити. Кожна з родин, попередньо зареєстрованих, отримали символічну червону тарілку.

У День міста Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки перетворився на справжнісінький мистецький осередок. В такий символічний день відбулося урочисте відкриття алеї, присвяченої знаменитим скульптурам луцького митця Миколи Голованя.

 
 
 

Однак святкування Дня міста у Центральному парку Луцька цим не обмежилось. Протягом вечора у різних локаціях парку відбулися мистецькі виступи, що налаштували лучан на таємничий та романтичний настрій.

 

 

0 Комментариев