«Луцьктепло» відкрило кабінет споживача

news

Шановні споживачі, повідомляємо про те, що особистий кабінет побутового споживача ДКП «Луцьктепло» доступний для реєстрації, подачі показань лічильників, здійснення оплати послуг та для доступу до іншої корисної абонентської інформації.

Про перспективний запуск особистого кабінету в ДКП «Луцьктепло» говорили вже давно, як і пояснювали причини його відкладення. Тепер же перепони знято, особистий кабінет розроблено, наповнено даними та випробувано, щоб ви могли не лише вносити показання індивідуальних вузлів обліку гарячої води, бачити нарахування і оплату за послуги попередніх періодів, але й сплачувати за поточні спожиті послуги без комісій.

Потрапити на сторінку особистого кабінету можна через ліве меню веб сайту ДКП «Луцьктепло», перейшовши в розділ «Особистий кабінет» або перейшовши за посиланням (https://oc.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/).

Для реєстрації в особистому кабінеті побутового споживача ДКП «Луцьктепло» необхідно знати номер особового рахунку та суму останнього платежу. Наголошуємо, що номер особового рахунку Ви можете дізнатись з останньої квитанції за комунальні послуги, якщо оплата здійснювалася після 14 лютого. Саме з цього дня місцевий обчислювальний центр на прохання ДКП «Луцьктепло» почав вказувати цю інформацію в кінці квитанції. З цієї ж квитанції Ви дізнаєтеся суму останнього платежу. Зверніть, будь ласка, увагу, що сумою останнього платежу може слугувати або сума оплачена за опалення, або сума, оплачена за гарячу воду. Сумувати платежі не потрібно.

 
 

Розмір нарахування – 2222,22, розмір знижки 16% і номер особового рахунку для адреси вул. Гулака-Артемовського, 20, кв.1 – 1120200001000 не є справжніми, і служать лише в якості прикладу даних, необхідних для реєстрації

 

Звертаємо увагу на те, що опція реєстрації за номером лічильника доступна лише для нових споживачів послуг, які ще не здійснили жодного платежу. А також на те, що база даних особистого кабінету наповнена інформацією про розміри нарахувань за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води за 2019 рік і січень 2020 року.

Оскільки нині триває період збору показань лічильників (http://teplo-dkp.lutsk.ua/ua/pro_pochatok_periodu_podachi_pokaznykiv_lichylnykiv/), який ДКП «Луцьктепло» здійснюю спільно з КП «Луцькводоканал», звертаємо увагу на те, що доступні опції передачі показань тепер доповнюються особистим кабінетом ДКП «Луцьктепло». При цьому показання лічильників гарячої води рекомендуємо подавати в крайні дні періоду подачі (1-3 березня) задля уникнення можливого автоматичного донарахування обсягів послуг з якими ви можете не погодитися.

Однією з важливих функцій особистого кабінету є оплата за послуги. Наголошуємо, що завдяки укладеним з банком і платіжним сервісом угодам, комісія за проведення платежів через особистий кабінет побутового споживача ДКП «Луцьктепло» не стягується. Наголошуємо й на тому, що функція оплати неодноразово перевірена працівниками підприємства, щоб пересвідчитися, що сплачені кошти оперативно адресно зараховуються та надходять на рахунки надавача послуг.

Принагідно звертаємося до шановних споживачів з проханням сплачувати рахунки за спожиті в січні 2020 року послуги, оскільки поточний рівень розрахунків складає лише 60%, що негативно впливає на платоспроможність підприємства. А також просимо гасити заборгованості попередніх періодів.

Переконані, що впровадження особистого кабінету побутового споживача ДКП «Луцьктепло» стане важливим кроком до покращення абонентського обслуговування споживачів, тож закликаємо Вас реєструватись і користуватись.

 

0 Комментариев