Луцький мер – голова Волинського регіонального відділення Асоціації міст України

news

Луцького міського голову Миколу Романюка обрано головою Волинського регіонального відділення Асоціації міст України. Про це пише прес-служба Луцької міської ради.

 У Палаці культури міста Луцька відбулися звітно-виборні збори Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

 Під час засідання було обрано делегатів від Волинського регіонального відділення Асоціації міст України для участі у конференції уповноважених представників органів місцевого самоврядування — членів “Асоціації міст України”, що відбудеться 22 січня 2016 року у Києві. До складу делегації було обрано 7 голів: Володимир-Волинського міського голову Петра Саганюка, Ковельського міського голову Олега Кіндера, Луцького міського голову Миколу Романюка, Ківерцівського міського голову Володимира Жгутова, Нововолинського міського голову Віктора Сапожнікова, Устилузького міського голову Віктора Поліщука, Горохівського міського голову Віктора Годика.

   Головою Волинського регіонального відділення Асоціації міст України було одноголосно обрано Луцького міського голову Миколу Романюка.

   Учасники звітно-виборних зборів визначилися з кандидатурами до складу Правління Асоціації з урахуванням вимог Статуту, це – Петро Саганюк та Микола Романюк.

   Виконавчим директором Волинського регіонального відділення Асоціації міст України міські голови обрали Богдана Самойленка.

   Потім Луцький міський голова Микола Романюк поділився досвідом співпраці з міжнародними інституціями щодо залучення інвестицій. Розповів про співпрацю з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Зокрема, за три роки вдалося залучити 660 мільйонів гривень у розвиток міста, 237 мільйонів гривень – це грантові кошти.

   Богдан Самойленко поінформував про напрацювання Волинського регіонального відділення, налагоджені контакти з громадськими організаціями та представниками бізнесу Республіки Польща. Він запропонував міським головам сприяння у написанні проектів, які допоможуть налагодити співпрацю з польськими партнерами. Також повідомив про створення благодійного фонду “Західний вітер”, яким на свято Миколая було надано подарунки для дітей пільгових категорій в окремі населені пункти Волинської області.

0 Комментариев