Луцьких студентів навчать, як діяти, коли порушують їх права

news

Громадська організація «Центр демократичного відродження» спільно з Британською радою запрошують студентів 1 листопада на одноденний тренінг у місті Луцьку на тему «Права студентів. Від обізнаності до дії».

Про це повідомляють у прес-службі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Учасники тренінгу дізнаються: як діє Британська рада в Україні і що означає бути активним громадянином, які законодавчі акти захищають права студентів, як діяти в разі порушення таких прав (коли викладає некомпетентна людина, сесія не проходить без хабара чи не селять в гуртожиток), які можливості існують для навчання і подорожей молоді, як отримати 10 тис. гривень на свій соціальний проект.

“Із вами працюватимуть сертифіковані фасилітатори ГО «Центр демократичного відродження» і юристи. У свою чергу від учасників очікуємо активності, мотивованості і гарного настрою. Якщо у вас є конкретні проблеми, з якими стикалися у вишах, або ідеї проектів, будьте готові представити їх під час заходу. Після завершення проекту учасники отримають сертифікати, а такою матимуть змогу апелювати на гранти Британської ради.

Аби ми дізналися про вас і змогли надати якнайбільше корисної інформації, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/8FPcAL

Захід відбуватиметься у Волинські обласній бібліотеці для юнацтва (проспект Волі, 2). Зареєстрованим учасникам відішлють програму тренінгу у п’ятницю, 23 жовтня.

Участь у тренінгу передбачає внесок у 15 грн – будемо пити смачний чай на кава-брейках”, – йдеться у повідомленні.

У разі додаткових питань можна телефонувати за номером: 0939161299 (Юлія).

 

0 Комментариев