Луцькі таксі пройшли дезинфекцію і готові возити пасажирів

news

У Луцьку вісім служб таксі провели дезінфекцію транспортних засобів, які перевозитимуть пасажирів у період карантину. У Луцькій міській раді повідомили:

Маска та рукавиці у водія, а на лобовому склі спеціальний дозвіл на перевезення. Так віднині і до завершення карантину працюватимуть в Луцьку вісім служб таксі – “Морячок”, “Хіт”, “Козачок”, “Еліт”, “Експрес”, “Максім”, “Сім”, “Євротаксі”. Їздитимуть за єдиним тарифом та в продезинфікованих машинах.
Вісім луцьких служб таксі возитимуть пасажирів в продезинфікованих машинах

Також голова Волинської асоціації перевізників таксі Сергій Романчук зазначив, що вище зазначені служби працюватимуть за однаковими правилами. В межах міста проїзд складатиме 6 гривень за кілометр, 35 гривень вартуватиме посадка. Тим, хто захоче поїхати за межі міста, доведеться викласти 10 гривень за кілометр. Ми звернулися до міської ради з проханням обробити машини дезинфікуючими розчинами та розповісти водіям, як обробляти автомобілі.

 
 

Ініціатива з навчанням водіїв правильно обробляти машини дезинфікуючими засобами вийшла від таксистів, – каже перший заступник міського голови Григорій Недопад. – Вони хочуть надавати послуги з перевезення медикам щодо підвозу їх на роботу та не коригуватимуть тарифи”.

 
 
 
 
 
 

“Ми не хочемо чекати, коли у нас трапиться біда, а працюємо на випередження. Те мінімальне, що можемо зробити, виконуємо. Необхідно прибрати паніку в людей та заставити їх дотримуватися правил карантину. Ми бачимо, що на сьогодні є багато небайдужого бізнесу, який йде на допомогу в цей непростий час. До нас звернулися низка служб таксі, які зареєстровані в нашому місті та справно сплачують податки. Ми пішли їм назустріч, тому сподіваємося, що мешканці Луцька користуватимуться лише безпечним дезинфікованим транспортом”, – наголосив Григорій Недопад.

 

Підтримують таку ініціативу й правоохоронці. Головний патрульний області Андрій Крутень каже, що заборона пересування громадського транспорту — абсолютне вірне рішення: “Карантин — це не канікули, а відповідні заходи, які вживаються щодо непоширення коронавірусної інфекції. На порушників карантину ми складаємо протоколи про адміністративні правопорушення, які передаємо на розгляд суду для прийняття рішення по суті. Ми контролюємо сферу забезпечення безпеки дорожнього руху. Наші екіпажі постійно слідкують за тим, чи дотримуються перевізники умов карантину, тому що це дуже важливо та дуже серйозно”.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев